Szkło dekoracyjne TwojeSzklo.pl

Solidna kabina prysznicowa wolnostojąca

Synonimem luksusu w każdej łazience są miejsca przeznaczone do kąpieli, które zachwycają przestronnością lub zapierającym dech w piersiach widokiem. Jeżeli tego typu łazienki kojarzą Ci się głównie ze scenerią rodem z hollywoodzkich produkcji, przekonaj się, że teraz są dostępne również dla Ciebie. Wanna lub kabina prysznicowa wolnostojąca to wyjątkowy element wyposażenia wnętrza, który zarezerwowany jest dla łazienek o większych metrażach. Doskonale sprawdzi się także w pomieszczeniach typu sypialnia połączona z salonem kąpielowym.

Kabina prysznicowa wolnostojąca zyskuje na dodatkowej atrakcyjności, jeżeli wyposażysz ją w ekstra funkcje, które zamienią każdą kąpiel w domowy rytuał SPA. Możesz poczuć się jak w profesjonalnym salonie piękności i skorzystać z dobrodziejstw, jakie daje np. panel z hydromasażem czy wygodne siedzisko.

Subtelna, a jednocześnie niesamowicie elegancka kabina prysznicowa wolnostojąca stanowi nienachlany element wnętrza, który stanowi symbol luksusu. Dzięki swojemu efektownemu designowi doskonale sprawdzi się nie tylko ukryta za drzwiami łazienki, ale również wyeksponowana w prywatnej sypialni.

Galeria realizacji