Szkło dekoracyjne TwojeSzklo.pl

Zrelaksuj się i postaw na kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe to niewielka przestrzeń, która wymaga szczególnej aranżacji. Miejsce, w którym oddajesz się codziennemu relaksowi powinno być dostosowanie do Twoich potrzeb, aby uprzyjemnić zabiegi pielęgnacyjne. Oprócz wysokiej funkcjonalności, kabiny prysznicowe na wymiar powinny być dopasowane do stylu łazienki, jej metrażu i możliwości aranżacyjnych. Nasza firma oferuje Ci kompleksowe usługi w zakresie doradztwa w wyborze optymalnego rozwiązania, a także finalizację projektu od pomiaru, przez wizualizację, aż po montaż.

Jeżeli miejscem, w którym mieszkasz jest Warszawa, gwarantujemy Ci dodatkowo bezpłatny transport na terenie całego miasta, abyś miał pewność, że zamówiona kabina dotrze do Ciebie szybko, sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Oferujemy kabiny prysznicowe, które:

  • wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego, matowego lub barwionego
  • stają na bazie precyzyjnego projektu, popartego wizualizacją
  • stanowią doskonałe połączenie atrakcyjnej ceny z niebagatelnym designem
  • pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości aranżacyjne pomieszczenia
  • różnią się stopniem zabudowy, rozmiarami, sposobem montażu i elementami dodatkowymi typu brodzik, okucia

Wykonywane przez nas na indywidualne zamówienie kabiny prysznicowe na wymiar, to nie tylko element wyposażenia Twojej łazienki, ale przede wszystkim jej elegancki punkt centralny. Nowoczesne rozwiązania, atrakcyjne ceny oraz technologie stosowane w procesie produkcji są odpowiedzią na wymagania Klientów poszukujących relaksu i komfortu, jaki zapewniają nasze kabiny prysznicowe.

kabiny prysznicowe warszawa kabiny prysznicowe ceny kabiny prysznicowe na wymiar
Galeria realizacji