Szkło dekoracyjne TwojeSzklo.pl

Solidne kabiny prysznicowe 80x80

Prysznic to niezawodne rozwiązanie do niewielkiej łazienki. Ograniczone możliwości przestrzenne małego pomieszczenia, wcale nie muszą jednak oznaczać rezygnacji z marzenia o posiadaniu wygodnej strefy domowego relaksu. Nasze kabiny prysznicowe 80x80 są najlepszym wyborem dla Twojego wnętrza, ponieważ:

  • . nasze usługi to coś więcej niż dostarczenie i zamontowanie gotowego produktu. Troskę o komfort Twojej rodziny zaczynamy już na etapie planowania oraz składania zamówienia. Podpowiemy jak zaprojektować przestrzeń w łazience, aby było to pomieszczenie ergonomiczne, w którym prysznic stanie się eleganckim punktem centralnym.
  • . idealnie komponują się z łazienkami o różnym rozstawie, ponieważ łatwo dopasować je do konkretnego wnętrza. Kabiny prysznicowe 80x80 mogą być narożne lub przyścienne.
  • . wykonane są na planie kwadratu, dzięki czemu nie braknie Ci miejsca na rozstawienie kosmetyków do pielęgnacji, zamontowanie deszczownicy, panelu z hydromasażem, a nawet siedziska

Wygodne, stylowe, wyróżniające się wysoką jakością, a do tego kompaktowe, takie są oferowane przez nas kabiny prysznicowe 80x80, które sprawdzą się w większości łazienek.

Galeria realizacji